پیشینه تحقیق | نمونه ادبیات نظری و پیشینه تحقیق

پیشینه تحقیق,مبانی نظری,نمونه پیشینه تحقیق در مقاله,نمونه پیشینه تحقیق در پایان نامه,مقاله,پایان نامه,پیشینه تحقیق,پروپوزال,نقشه معماری,جزوه,خلاصه کتاب,نمونه قرار داد,نمونه سوال,مبانی نظری,چند نمونه پیشینه تحقیق,پیشینه تحقیق پایان نامه,تحقیق,تحقیق در,بازاریابی,ترفند, نمونه چارچوب نظری پایان نامه نمونه چارچوب نظری تحقیق در پروپوزال جدول چارچوب نظری نمونه چارچوب نظری پروپوزال مبانی نظری تحقیق در مقاله مدل نظری تحقیق چیست؟ چارچوب نظری و مدل مفهومی تفاوت چارچوب نظری و چارچوب مفهومی

پیشینه تحقیق | نمونه ادبیات نظری و پیشینه تحقیق

پیشینه تحقیق,مبانی نظری,نمونه پیشینه تحقیق در مقاله,نمونه پیشینه تحقیق در پایان نامه,مقاله,پایان نامه,پیشینه تحقیق,پروپوزال,نقشه معماری,جزوه,خلاصه کتاب,نمونه قرار داد,نمونه سوال,مبانی نظری,چند نمونه پیشینه تحقیق,پیشینه تحقیق پایان نامه,تحقیق,تحقیق در,بازاریابی,ترفند, نمونه چارچوب نظری پایان نامه نمونه چارچوب نظری تحقیق در پروپوزال جدول چارچوب نظری نمونه چارچوب نظری پروپوزال مبانی نظری تحقیق در مقاله مدل نظری تحقیق چیست؟ چارچوب نظری و مدل مفهومی تفاوت چارچوب نظری و چارچوب مفهومی

نمونه چارچوب نظری پایان نامه,نمونه چارچوب نظری تحقیق در پروپوزال,جدول چارچوب نظری,نمونه چارچوب نظری پروپوزال,مبانی نظری تحقیق در مقاله,مدل نظری تحقیق چیست؟,چارچوب نظری و مدل مفهومی,تفاوت چارچوب نظری و چارچوب مفهومی,مبانی نظری,نمونه پیشینه تحقیق در مقاله,نمونه پیشینه تحقیق در پایان نامه,مقاله,پایان نامه,پیشینه تحقیق,پروپوزال,نقشه معماری,جزوه,خلاصه کتاب,نمونه قرار داد,نمونه سوال,مبانی نظری,چند نمونه پیشینه تحقیق,پیشینه تحقیق پایان نامه,تحقیق,تحقیق در,بازاریابی,ترفند,پرسشنامه,پاورپوینت, طرح توجیهی,دانلود طرح توجیهی,نتیجه گیری فصل دوم پایان نامه,فصل دوم پایان نامه مدیریت,نمونه فصل دوم پایان نامه مدیریت,مقدمه فصل دوم پایان نامه,محتوای فصل دوم پایان نامه,نمونه فصل دوم پایان نامه,نوشتن فصل دوم پایان نامه,فصل اول و دوم پایان نامه,فصل اول و دوم پایان نامه ارشد,ویژگی های فصل دوم پایان نامه,فصل دوم پایان نامه ها,فصل دوم پایان نامه هوش هیجانی,فصل دوم پایان نامه هویت,نحوه ی نگارش فصل دوم پایان نامه,فصل دوم یک پایان نامه,نحوه ی نوشتن فصل دوم پایان نامه,نمونه پیشینه تحقیق در پروپوزال,نمونه پیشینه تحقیق پروپوزال,نمونه پیشینه تحقیق پایان نامه,یک نمونه پیشینه تحقیق,نمونه های پیشینه تحقیق,نمونه ای از پیشینه تحقیق,نمونه هایی از پیشینه تحقیق,چند نمونه پیشینه تحقیق,نمونه نوشتن پیشینه تحقیق,نمونه جدول پیشینه تحقیق,نمونه پیشینه تحقیق,نمونه از پیشینه تحقیق,نمونه ای پیشینه تحقیق,نمونه ای برای پیشینه تحقیق,نمونه ای از پیشینه تحقیق در پروپوزال,نمونه ای از یک پیشینه تحقیق,یک نمونه از پیشینه تحقیق,نمونه پیشینه تحقیق در پایان نامه,نمونه نوشته شده پیشینه تحقیق,نمونه پیشینه ی تحقیق,نمونه ی پیشینه ی تحقیق,

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده ازشبیه سازی سیستمهای صف


جزئیات کامل :

عنوان کامل : بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده ازشبیه سازی سیستمهای صف

تعداد صفحات : 210

دسته : مدیریت

توضیحات : پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد(M.A)

 

مقدمه

« همه ما ناراحتی انتظار کشیدن در صف را تجربه کرده ایم. متأسفانه این پدیده با افزایش تراکم جمعیت و شهری شدن روز افزون جامعه بیش از پیش گسترش می‌یابد. در تراکم ترافیک و یا برای پرداخت عوارض راه، در اتومبیلمان به انتظار می‌نشینیم. در فروشگاههای بزرگ برای پرداخت بهای اقلامی که انتخاب کرده ایم در صف به انتظار می‌ایستیم. در آرایشگاهها، در سالنهای زیبایی در صف به انتظار می مانیم. در اداره پست به صف می ایستیم و قس علی هذا. ما به عنوان متقاضی عموماً این گونه انتظار کشیدن را دوست نداریم. مدیران مؤسساتی که ما در صفهای آنان نوبت گرفته‌ایم نیز انتظار کشیدن ما را دوست ندارند، زیرا ممکن است این صفها برای آنان هزینه‌هایی داشته باشد. پس چرا باید انتظار کشید؟ پاسخ این سؤال نسبتاً ساده است. زیرا درخواست سرویس، بیش از امکانات سرویس دهی است. چرا چنین است؟ ممکن است دلایل زیادی موجود باشد. مثلاً ممکن است سرویس دهندگان موجود کم باشند. ممکن است فراهم کردن سطحی از سرویس تا حد جلوگیری از تشکیل صف انتظار، از نظر اقتصادی غیر عملی باشد و یا ممکن است فضای لازم برای سرویسی که می توان ارائه داد محدود باشد. معمولاً این محدودیتها را می توان با صرف هزینه از میان برداشت. برای دانستن اندازه سرویسی که باید موجود باشد احتیاج به دانستن پاسخ سؤالهایی نظیر سؤالهای زیر است.


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


«چه مدت متقاضی باید انتظار بکشد؟» و یا «چند متقاضی در صف خواهند بود؟» نظریه صف سعی دارد که به این قبیل سؤالها بر اساس تحلیل ریاضی مبسوط پاسخ دهد. یک سیستم صف‌بندی را می توان چنین توصیف کرد که متقاضیان برای اخذ سرویس مراجعه      می کنند، اگر ارائه سرویس بلافاصله مقدور نباشد منتظر می‌مانند و بعد از اخذ سرویس سیستم را ترک می‌کنند.»(شاهکار ، 1372، 8-7)

          در این قسمت به ارائه دلایلی برای استفاده از شبیه سازی به عنوان ابزاری جهت تجزیه و تحلیل سیستم های صف می پردازیم. اولین سؤالی که به نظر می رسد این است که چرا می‌بایست سیستم های صف را شبیه سازی کرد؟ در جواب باید گفت که معمولاً اگر بتوان سیستمی را مدلسازی ریاضی نمود آنرا شبیه سازی نمی‌کنند. هنگامیکه سیستم مورد نظر پیچیده بود و شامل عناصر متقابل الاثر زیادی باشد، تجزیه و تحلیل ریاضی سیستم ممکن است خارج از تواناییهای تحلیلگر باشد، اما از آنجائیکه شبیه سازی معمولاً توانایی تجزیه و تحلیل هر سیستمی را دارد پیچیدگی سیستم مسئله لاینحلی نخواهد بود. بنابراین مهمترین فایده شبیه سازی این است که از مدلهای شبیه سازی می‌توان برای تنوع وسیعی از مسائل از جمله سیستمهای پیچیده ای که مدلسازی ریاضی آنها مناسب نباشد استفاده نمود.

          دومین نکته مهم آن است که معمولاً ساخت یک مدل شبیه سازی احتیاج به تجربه کمتری در ریاضیات و تئوری احتمالات در مقایسه با میزان مورد نیاز برای تحلیل مشابهی از طریق مدلسازی ریاضی دارد. لذا آسانی استفاده از شبیه سازی را می‌توان جزء نکات مثبت آن به شمار آورد که همین آسانی استفاده بعضی مواقع می‌تواند زیان آور باشد، مثلاً بعضی از تحلیلگران حتی در جایی که تکنیکهای ریاضی به آسانی قابل استفاده هستند، استفاده از شبیه‌سازی را ترجیح می‌دهند.
(ایروانی، 1372، 446- 445)

1-1- بیان مسئله تحقیق

در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی، سازمانها در تلاش هستند که از رقبا پیشی بگیرند و این جز با برنامه ریزی دقیق و به کارگیری صحیح منابع و امکانات امکان پذیر نیست. بنابراین مدیران با توجه به پیچیدگی سیستمها، باید با استفاده از ابزارهای مناسب مانند برنامه ریزی خطی، برنامه ریزی پویا، برنامه ریزی اعداد صحیح، شبیه سازی، تئوری صف و ... که برای تحلیل سیستم های وجود دارند، برنامه‌ریزی صحیحی انجام داده و از به هدر رفتن منابع جلوگیری کنند.

تمامی روشهای فوق به جز شبیه سازی سعی در ساده سازی سیستم دارند و قادر نیستند بسیاری از روابط پیچیده و عوامل تصادفی سیستم واقعی را در نظر بگیرند و دقت تحلیل سیستم را پایین می آورند و مدلسازی نیز به روشهای فوق بسیار مشکل است. بنابراین شبیه سازی را می‌توان یکی از پرقدرت ترین ابزارهای تحلیل موجود برای افراد مسئول طراحی و بهره برداری از فرآیندها دانست.

مدیریت باید در مورد نوع تجهیزات مورد لزوم، میزان خروجی قابل قبول، استفاده از انواع مواد بین ایستگاهها، ثابت یا انعطاف پذیر بودن خط تصمیم گیری نماید. با استفاده از شبیه سازی در برنامه ریزی تولید می توان مدیران و سازمانها را در دسترسی به اهداف از پیش تعیین شده یاری نمود. خط تولید کارخانه شرق جامه یزد به سه بخش اصلی برش، دوخت و شست تقسیم شده است. کارخانه در قسمت برش به دلیل بهره‌مندی از دستگاههای بسیار پیشرفته با حجم بسیار بالا با مشکل خاصی مواجه نمی‌باشد. بخشهای دوخت و شست با مشکلاتی در هنگام تولید مواجه می‌شوند.

بنابراین مسئله در این تحقیق، بالانس تجهیزات تولیدی، شناسایی گلوگاهها و بهبود چیدمان خط تولید با استفاده از شبیه سازی می باشد.

1-2- اهداف تحقیق

سازمانها برای رسیدن به اهداف خود نیاز به برنامه ریزی دقیق و سریع دارند و با توجه به اینکه یکی از کاربردهای علم شبیه سازی برنامه ریزی تولید می‌باشد، آشنایی مدیران با این علم ضروری به نظر می رسد. علم یا به تعبیری هنر شبیه‌سازی در بسیاری از مسائل از جمله: برنامه ریزی تولید، تخصیص منابع، کنترل موجودی، مسائل مالی، تبلیغات، حمل و نقل، تعمیرات و نگهداری کارایی خود را نشان داده است.

در این پژوهش سعی بر این است که برنامه ریزی تولید را از طریق شبیه سازی انجام دهیم تا با این روش و تخصیص منابع به طور صحیح و به کارگیری ظرفیتها به اهداف زیر دست یابیم:

 1. افزایش میزان تولید
 2. شناسایی گلوگاههای سیستم
 3. بالانس تجهیزات تولید
 4. کاهش مدت زمان بیکاری اپراتورها
 5. شناسایی عملکرد سیستم در برابر تغییر پارامترهای تجهیزات و یا روش های تولید و آزمون جایگزینهای مختلف.
 6. کاهش هزینه
 7. کاهش متوسط زمان انتظار تولید محصول

1-3- اهمیت موضوع تحقیق و انگیزش انتخاب آن

خط تولید کارخانه شرق جامه به سه واحد اصلی برش، دوخت و شست تقسیم شده است. کارخانه در قسمت برش به علت بهره گیری از دستگاه بسیار پیشرفته با حجم کار بسیار بالا با مشکل خاصی روبرو نیست و حتی این توانایی را دارد تا سه برابر ظرفیت فعلی خود را پاسخگو باشد. در واحد شست به علت زمانبر بودن فعالیتها، وجود تنوع کاری و انجام بسیاری از عملیات به صورت دستی صف بوجود می آید و محصولات با سرعت مناسب تکمیل نمی شوند.

مشکل اصلی خط تولید قسمت دوخت می باشد. به دلیل وجود تنوع بسیار بالا و گوناگونی فعالیتهایی که بر روی یک واحد محصول در جریان ساخت انجام می‌گیرد خط تولید با مشکل مواجه می شود. در قسمت دوخت روزانه شاهد تولید چندین مدل هستیم که معمولاً ترتیب عملیات آنها با یکدیگر متفاوت است و از یک چیدمان ثابت تبعیت نمی‌کند.

از آنجا که اینجانب در این واحد مشغول به فعالیت هستم و مدیریت مایل به استفاده از روشهای علمی به خصوص شبیه سازی برای بهبود چیدمان خط تولید و افزایش میزان تولید با تجهیزات فعلی است، موضوع پایان نامه خود را بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی انتخاب کردم.

 

 

فهرست

 

فصل اول : کلیات طرح ........................................................................................... 1

مقدمه ....................................................................................................................... 2

 1. بیان مسئله تحقیق ............................................................................................. 3
 2. اهداف تحقیق .................................................................................................... 4
 3. اهمیت موضوع تحقیق و انگیزش انتخاب آن .................................................... 4
 4. فرضیه تحقیق ................................................................................................... 5
 5. مدل تحقیق ........................................................................................................ 5
 6. واژه‌های کلیدی و تعاریف عملیاتی متغیرها ..................................................... 6
 7. روش تحقیق ..................................................................................................... 6
 8.  قلمرو تحقیق .................................................................................................... 7
 9. جمع آوری اطلاعات ......................................................................................... 7
 10. محدودیتها و مشکلات تحقیق ......................................................................... 8
 11. مراحل انجام تحقیق ........................................................................................ 8

فصل دوم : مطالعات نظری ................................................................................. 10

2-1-1 برنامه ریزی تولید .................................................................................... 11

2-1-2 تعادل خط تولید ........................................................................................ 11

2-1-3 اطلاعاتی که برای تعادل خط تولید نیاز است .......................................... 12

2-1-4 ذخیره موجودیهای میان فرآیند ............................................................... 13

2-1-5 تعادل خط تولید (‌مونتاژ) .......................................................................... 14

2-1-6 تعیین تعداد بهینه ایستگاه‌های کاری ........................................................ 14

2-1-7 تقدم و تأخر عملیات ................................................................................. 15

2-2-1 تئوری صف ............................................................................................. 16

2-2- 2 تاریخچه .................................................................................................. 17

2-2-3 برخی از کابردهای گوناگون تئوری صف ............................................... 17

2-2-4 مشخصه‌های فرآیند صف بندی................................................................ 18

2-2-4- 1 الگوی ورود متقاضیان ....................................................................... 19

2-2-4-2 الگوی خدمت دهی ............................................................................... 20

2-2-4-3 تعداد خدمت دهندگان (‌کانالهای خدمت ) ............................................. 20

2-2-4-4 ظرفیت صف ( گنجایش سیستم ) ......................................................... 21

2-2-4-5 جمعیت مشتریان بالقوه ........................................................................ 21

2-2-4-6 نظم سیستم .......................................................................................... 21

2-2-4-7 مراحل خدمت ....................................................................................... 22

2-2-5 نحوه نمایش یک سیستم صف .................................................................. 22

2-2-6 معیارهای ارزیابی یک سیستم صف ........................................................ 23

2-2-7 فرایند تولد و مرگ..................................................................................... 24

2-2-7-1 مدل M/M/1......................................................................................... 26

2-2-7-2 مدل M/M/C........................................................................................ 26

2-2-7-3 مدل M/M/C/K................................................................................... 27

2-2-7-4 مدل M/M/C/C................................................................................... 27

2-2-7-5 مدل ..................................................................................... 27

2-2-7-6 مدل M/M/C/K/M............................................................................. 27

2-2-8 مدلهای مارکوفی صف ............................................................................. 28

2-2-8-1 مدل باورود گروهی M(x)/M/1............................................................ 29

2-2-8-2 مدل با خدمت دهی گروهی .................................................................. 29

2-2-8-3 مدلهای ارلنگ ....................................................................................... 30

2-2-8-3-1 مدلهای M/EK/1.............................................................................. 30

2-2-8-3-2 مدل EK/M1.................................................................................... 30

2-2-8-4 مدل M/HE2/1..................................................................................... 31

2-2-8-5 نظام اولویت ......................................................................................... 31

2-2-9-1 شبکه‌های صف .................................................................................... 32

2-2-9-2 شبکه‌های جکسون ............................................................................... 33

2-2-9-2-1 شبکه‌ صفهای سیکلی ...................................................................... 33

2-2-9-2-2 سیستمهای سری صف ................................................................... 34

2-2-9-2-3 شبکه‌های باز جکسون .................................................................... 35

2-3 مدلهای آماری سودمند ................................................................................ 35

2-3-1 توزیع برنولی ............................................................................................ 36

2-3-2 توزیع دو جمله‌ای ..................................................................................... 36

2-3-3 توزیع دو جمله‌ای منفی ............................................................................ 36

2-3-4 توزیع هندسی ........................................................................................... 37

2-3-5 توزیع چند جمله‌ای ................................................................................... 37

2-3-6 توزیع پواسون .......................................................................................... 37

2-3-7 توزیع یکنواخت ......................................................................................... 38

2-3-8 توزیع نمایی .............................................................................................. 38

2-3-9 توزیع نرمال ............................................................................................. 38

2-3-10 توزیع گاما .............................................................................................. 39

2-3-11 توزیع بتا ................................................................................................ 40

2-3-12 توزیع لاجستیک ...................................................................................... 40

2-3-13 توزیع مثلثی ............................................................................................ 41

2-3-14 توزیع ارلنگ ........................................................................................... 41

2-3-15 توزیع ویبل ......................................... .........................................................42

2-4 آزمونهای برازندگی ...................................................................................... 43

2-4-1 آزمون مربع کای ..................................................................................... 43

2-4-2 آزمون برازندگی کولموگروف – اسمیرنف ............................................. 44

2-5 تصمیم گیریهای چند معیاره ......................................................................... 45

2-5-1 روش تاپسیس .......................................................................................... 46

2-6-1 تاریخچه شبیه سازی ............................................................................... 48

2-6-2 مقدمه‌ای بر شبیه سازی .......................................................................... 48

2-6-3 مزایا و معایب شبیه سازی ...................................................................... 49

2-6-4 زمینه کاربرد ............................................................................................ 50

2-6-5 سیستمها و پیرامون سیستم ..................................................................... 51

2-6-6 اجزای سیستم .......................................................................................... 51

2-6-7 سیستمهای گسسته و پیوسته .................................................................. 52

2-6-8 مدل سیستم .............................................................................................. 53

2-6-9 هنر مدلسازی ........................................................................................... 53

2-6-10 انواع مدلها .............................................................................................. 54

2-6-11 شبیه سازی سیستمهای گسسته – پیشامد............................................. 55

2-6-12 جاذبه‌های شبیه سازی به عنوان ابزار تجزیه و تحلیل مسئله ............... 55

2-6-13 گامهای اساسی در بررسی مبتنی بر شبیه سازی ................................. 57

2-6-14 نقل قولهای مشهور شبیه سازی ............................................................ 61

2-7 تاریخچه شرکت شرق جامه.......................................................................... 62

2-8 پیشینه تحقیق ................................................................................................ 64

2-8-1 تخمین ماکزیمم طول صف با استفاده از شبیه سازی ............................. 64

2-8-2 مدلسازی و شبیه سازی فرآیند تولید کارخانه روغن نبانی گلناز کرمان 64

2-8-3 مدیریت صف در درمانگاه با استفاده از شبیه سازی ............................. 65

2-8-4 استفاده از شبیه سازی در رستوران ...................................................... 65

2-8-5 استفاده از الگوریتم ژنتیک برای حل مشکلات چیدمان تجهیزات ............. 65

فصل سوم : مدل سازی تحقیق ............................................................................ 66

3-1 معرفی کارخانه ............................................................................................. 67

3-1-1 واحد برش ................................................................................................ 67

3-1-2 واحد دوخت ............................................................................................. 67

3-1-3 واحد شست .............................................................................................. 68

3-2 نمونه‌گیری و توزیعهای نمونه‌گیری ............................................................. 68

3-2-1تعیین اندازه نمونه ..................................................................................... 70

3-2-2 تعیین توزیع حاکم بر هر یک از دستگاهها ............................................... 71

3-3 ایجاد ، آزمایش و تعیین اعتبار مدل ............................................................. 71

3-3-1 تعیین اعتبار مدل و تطبیق با سیستم واقعی ............................................. 73

3-3-2 تعیین اعتبار تبدیلهای ورودی به خروجی مدل ........................................ 73

فصل چهارم : تجزیه و تحلیل یافته‌های تحقیق .................................................. 75

4-1 بررسی واحد برش ....................................................................................... 76

4-1-2-1 تعیین چیدمان موجود در واحد دوخت ................................................ 77

4-1-2-2 آشنایی مختصر با ماشین آلات واحد دوزندگی .................................. 80

4-1-3 بررسی فرآیند تولید در واحد شست ....................................................... 83

4-2-1 شبیه سازی خط تولید .............................................................................. 84

4-2-2 عناصرمورد استفاده در مدل ................................................................... 85

4-2-3 زمان سنجی ............................................................................................. 86

4-2-4واحد بازرسی ............................................................................................ 89

4-2-5 شرایط شروع شبیه سازی ....................................................................... 89

4-2-6 تعیین اعتبار مدل ...................................................................................... 89

فصل پنجم : نتیجه گیری و پیشنهادات .............................................................. 92

5-1 انجام آزمایشها و ثبت نتایج .......................................................................... 93

5-2 انتخاب شاخصها ........................................................................................... 93

5-2-1 شاخص هزینه .......................................................................................... 93

5-2-2 شاخص تعداد تولید .................................................................................. 94

5-2-3 شاخص ضریب بهره‌وری ........................................................................ 94

5-2-4 شاخص متوسط زمان انتظار ................................................................... 94

5-3 بررسی نتایج مدل واقعی و مدلهای اصلاحی بعدی ...................................... 95

5-3-1 مدل شماره 1( مدل واقعی ) ..................................................................... 95

5-3-2 مدل شماره 2............................................................................................ 98

5-3-3 مدل شماره 3............................................................................................ 99

5-3-4 مدل شماره 4.......................................................................................... 100

5-3-5 مدل شماره 5.......................................................................................... 101

5-3-6 مدل شماره 6 ......................................................................................... 102

5-3-7 مدل شماره 7.......................................................................................... 103

5-3-8 مدل شماره 8.......................................................................................... 104

5-3-9 مدل شماره 9 ......................................................................................... 105

5-4 تجزیه و تحلیل نتایج ................................................................................... 106

5-5 پیشنهادات ................................................................................................... 115

5-6 تحقیقات آتی ................................................................................................ 116

پیوست................................................................................................................. 117

منابع فارسی ....................................................................................................... 170

منابع لاتین........................................................................................................... 172


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


---------------------------------------------

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه ...

payaname.com/.../1161-بهبود-چیدمان-خط-تولید-کارخانه-شرق-جامه-با-استفاده-از-شب...

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف,پایان نامه سیستم های صف,پایان نامه مهندسی صنایع,پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت ...

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه ...

chaharrah.filenab.com/product-53237-aa.aspx

قیمت فایل فقط 12,000 تومان. خرید. بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف. این تحقیق در یک کارخانه نساجی واقع در شهرک ...

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه ...

www.digita.ir/.../بهبود-چیدمان-خط-تولید-کارخانه-شرق-جامه-با-استفاده-از-شبیه-سازی...

پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف.

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه ...

e11.ir/بهبود-چیدمان-خط-تولید-کارخانه-شرق-جامه/

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف. عنوان صفحه. فصل اول : کلیات طرح …………………….. ۱. مقدمه …

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه ...

filenab.blage.ir/tag/بهبود-چیدمان-خط-تولید-کارخانه-شرق-جامه/

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف. فروشنده فایل. کد کاربری 4674. تمام فایل ها. بهبود چیدمان خط ...

پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده ...

ieshop.sellfile.ir/prod-203044-پایان+نامه+بهبود+چیدمان+خط+تولید+کارخانه+شرق+جام...

دانلود پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف،افزایش میزان تولید،شناسایی گلوگاههای سیستم،ب.

تحقیق بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از ...

bankmaghaleh.ir/تحقیق-بهبود-چیدمان-خط-تولید-کارخانه-شر/

عنوان : تحقیق بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه. سازی سیستمهای صف. تعداد صفحات : ۲۰۰. نوع فایل : ورد و قابل ویرایش. چکیده.

تحقیق بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از ...

ahmz.farafile.ir/.../تحقیق-بهبود-چیدمان-خط-تولید-کارخانه-شرق-جامه-با-استفاده-از-شب...

دانلود تحقیق رشته مدیریت صنعتی با موضوع بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف، در قالب فایل word و در حجم 219 ...

[PDF]PDF: بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه… {QiDL}

qidl.ir/pdf/article/42635.pdf

در اﯾﻦ ﻓﺎﯾﻞ ﺑﻬﺒﻮد ﭼﯿﺪﻣﺎن ﺧﻂ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﺎرﺧﺎﻧﻪ ﺷﺮق ﺟﺎﻣﻪ ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺷﺒﯿﻪ ﺳﺎزی ﺳﯿﺴﺘﻤﻬﺎی ﺻﻒ ﺑﺼﻮرت ﮐﺎﻣﻞ. ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﯽ و ﭘﮋوﻫﺶ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه ﭼﮑﯿﺪه، ﻓﻬﺮﺳﺖ ﻣﻄﺎﻟﺐ، ﻣﺘﻦ اﺻﻠﯽ و ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺑﺎ ﻓﺮﻣﺖ.

پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده ...

www.sorendoc.ir › پایان نامه › پایان نامه مدیریت

پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستم های صف پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد(M.A) گرایش : تحقیق در

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه ...

paperson.ir/پایان-نامه-بهبود-چیدمان-خط-تولید-کارخا.html

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف دارای 219 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد ...

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه… | مقالات کانالی!

channelarticle.ir/2017/03/4245-بهبود-چیدمان-خط-تولید-کارخانه-شرق-جامه.html

۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - توضیح مختصر: در این فایل بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف بصورت کامل مورد بررسی و پژوهش ...

[PDF]PDF: پروژه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با ...

rstg.ir/39707.pdf

ﺑﺨﺶ اول - ﺧﻼﺻﻪ. ﭘﺮوژه ﺑﻬﺒﻮد ﭼﯿﺪﻣﺎن ﺧﻂ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﺎرﺧﺎﻧﻪ ﺷﺮق ﺟﺎﻣﻪ ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺷﺒﯿﻪ ﺳﺎزی ﺳﯿﺴﺘﻤﻬﺎی ﺻﻒ. »ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﻧﺎراﺣﺘﯽ اﻧﺘﻈﺎر ﮐﺸﯿﺪن در ﺻﻒ را ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﺮده اﯾﻢ. ﻣﺘﺄﺳﻔﺎﻧﻪ اﯾﻦ ﭘﺪﯾﺪه ﺑﺎ اﻓﺰاﯾﺶ ﺗﺮاﮐﻢ ﺟﻤﻌﯿﺖ و ﺷﻬﺮی.

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه ...

www.istudents.ir › فروشگاه › مقالات و پایان نامه › فنی و مهندسی

دانلود بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف.

پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده ...

file.faridfile.ir/?p=122696

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف. تعداد صفحات : 225 فرمت فایل: word(قابل ویرایش)

839 – بررسی بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با ...

file.cellfull.ir/?p=40290

۱۴ دی ۱۳۹۵ - GMT+2 04:33. صفحه اصلی 839 – بررسی بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف- 220 صفحه فایل ورد ...

دانلود پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با ...

daneshjo.download › فایل های دانلودی

۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - شما اینجا هستید:خانه / فایل های دانلودی / دانلود پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف ...

دانلود پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با ...

ario.webpi.ir/دانلود-پایان-نامه-بهبود-چیدمان-خط-تولی/

۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - دانلود پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف.

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با شبیه سازی ...

management7.ir/.../49-پایان+نامه+ارشد+مدیریت+صنعتی+بهبود+چیدمان+خط+تولید+...

... صنعتی بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با شبیه سازی سیستمهای صف. ... تخمین ماکزیمم طول صف با استفاده ازشبیه سازی; مدلسازی‌و شبیه‌سازی فرآیند ...

بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه ...

downloadi.abtinblog.com/.../بهبود+چیدمان+خط+تولید+کارخانه+شرق+جامه+با+استفاد...

مقاله,پروژه,پایان نامه,فایل فلش,گزارشکار,جزوه,مهندسی,پزشکی,بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف,دانلود آی.

 • موافقین ۰ مخالفین ۰
 • ۹۶/۰۳/۱۰
 • ۱۸۲ نمایش
 • بک لینک قدرتمند

خط تولید کارخانه شرق جامه

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی