فروشگاه جنگل سفید

پیشینه تحقیق,مبانی نظری,نمونه پیشینه تحقیق در مقاله,نمونه پیشینه تحقیق در پایان نامه, خرید ساعت مچی , کیف زنانه, لوازم شخصی , لوازم آرایشی, ساعت مچی شیک,

فروشگاه جنگل سفید

پیشینه تحقیق,مبانی نظری,نمونه پیشینه تحقیق در مقاله,نمونه پیشینه تحقیق در پایان نامه, خرید ساعت مچی , کیف زنانه, لوازم شخصی , لوازم آرایشی, ساعت مچی شیک,

پیشینه تحقیق,مبانی نظری,نمونه پیشینه تحقیق در مقاله,نمونه پیشینه تحقیق در پایان نامه, خرید ساعت مچی , کیف زنانه, لوازم شخصی , لوازم آرایشی, ساعت مچی شیک,

آخرین مطالب
پیوندها

۱۴ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

دردنیای صنعتی امروزی که هر لحظه علم الکترونیک وصنعت نیمه هادیها روبه پیشرفت می باشد شاهد وارد شدن روز افزون انها در تمام زندگی بشر بوده ومیتوان گفت زندگی بدون استفاده ازانها برای انسان ناممکن شده است
دسته بندی برق
بازدید ها 32
فرمت فایل doc
حجم فایل 6026 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 75
کاربرد فلو سنجها در آلومینای جاجرم FLOWMETERS USE IN JAJARM ALUMINA

فروشنده فایل

کد کاربری 1024
کاربر

کاربرد فلو سنجها در آلومینای جاجرم FLOWMETERS USE IN JAJARM ALUMINA

خلاصه

دردنیای صنعتی امروزی که هر لحظه علم الکترونیک وصنعت نیمه هادیها روبه پیشرفت می باشد شاهد وارد شدن روز افزون انها در تمام زندگی بشر بوده ومیتوان گفت زندگی بدون استفاده ازانها برای انسان ناممکن شده است . با توجه به پیشرفت علوم کامپیوتر در این دوره ، انجام وکنترل تمام کارها توسط ان به سرعت افزایش یافته و دیگر نیازی به کارطاقت فرسا ونیروی انسانی زیاد ، نمی باشد.

همانطور که در بالا اشاره شد این صنعت خیلی زود درکارخانجات وجایی که نیروی انسانی دران نقش عمده ای را ایفا می کردوارد شده ودنیا را متحول کرد،این تحول بنام اتوماسیون صنعتی ثبت گردید.دراتوماسیون صنعتی شاهد دقت بالا ، افزایش تولید ، سرعت بالا ،کاهش نیروی انسانی ،کیفیت مطلوب ،مشکلات کمتر و رفع سریعتر مشکلات و در نهایت سود اقتصادی بسیار بالا هستیم .

اندازه گیری یکی ازشاخه های مهم درصنعت اتوماسیون بوده که بنام ابزار دقیق درهرکارخانه یا کارگاهی ارائه می شود و بخش دیگر اتوماسیون، کنترل می باشد . علم ابزار دقیق ، اندازه گیری تمام پارامتر های فیزیکی یا شیمیایی یک پروسه صنعتی در هر لحظه و تبدیل این پارامترها به سیگنالهای الکتریکی قابل قبول برای بخش کنترل می باشد .با ورود این سیگنالها از یک طرف و ورود برنامه های فرایندی به فرم نرم افزار از طرف دیگر به بخش کنترل ارائه خروجی مناسب از ان را شاهد هستیم که این خروجی ها به انواع مختلف سیگنالهای الکتریکی برای کنترل پروسه صنعتی ارسال میگردد.. پارامترهای فیزیکی مانند اندازه گیری فشار ، دما ، فلو ، جابجایی ، دانسیته ‌، ویسکوزیته ، وزن و غیره و پارامترهای شیمیایی اندازه گیری مانند شناخت درصد ترکیبات عناصر یا ملکولهای خاصی(مثل کلر موجود در اب واکسیژن موجود در هوا ودرصد اسیدی وبازی سیالات و.......)در مواد و نقاط مختلف می باشد.

در کارخانه الومینای جاجرم انواع مختلفی از سنسورهای ابزار دقیقی از لحاظ نوع پارامتر مورد اندازه گیری ، رنج اندازه گیری ، کاربرد در مکانهای مختلف ، شرکتهای سازنده ، دقت در اندازه گیری و غیره وجود دارند. عنوان پایان نامه بنده فقط در مورد اندازه گیری فلو در این کارخانه می باشد که این فلو مکن است مربوط به مایعات ،گازها و جامدات باشد . روشهای اندازه گیری فلو بسیار زیاد بوده و فقط از چند روش مذکور در این کارخانه استفاده شده است:

1- فلومتر های مغناطیسی

2- فلومتر های هیدروستاتیک(ونتوری-اوریفیس - پیتوت )

3- فلومتر های توربینی در انواع مختلف .

از این سه روش فقط برای اندازه گیری فلوی سیالات و گازها استفاده می شود وفقط یک روش برای اندازه گیری جامدات عبوری از روی نوار نقاله ها به صورت سیستم توزین می باشد.

این پایان نامه شامل سه بخش اصلی می باشد که در زیر به تفسیر تک تک انها می پردازیم:

بخش اول: شامل توضیحات مختصری در باره سه بخش کارخانه الومینا ( قرمز – سفید- جانبی) بوده و در ضمن تمام واحدهای مر بوط به هر بخش را از لحاظ کارکرد وکاربرد فلو سنج ها در ان تشریح می کنم .

بخش دوم: بعلت کثرت استفاده از فلومتر مغناطیسی در این کارخانه فقط به توضیح و تفسیر کامل این تجهیز پرداخته و در این اصول کار- ساختار- کاربردها- مزیتها - معایب می پر دازیم.

بخش سوم :در بخش سوم این پایان نامه نیز به دلیل بالا تشریح کامل فلومتر های هیدروستاتیکی را در نظر گرفته و با ارائه قانون برنولی واستفاده از ان در این فلومتر به تشریح تک تک فلومتر ها ی اوریفیس ونتوری وپیتوت می پردازیم .

بعلت کثرت مطالب از تحقیق در باره فلومتر های تور بینی و مسی و سیستمهای توزین خودداری کرده، بخش یک به محلهایی که این تجهیزات در آنها استفاده شده است را یاد آور میشود .

فصل اول

خلاصه ای از عملکرد واحدهای عملیاتی و کاربرد فلوسنجها در انها

1-1- مقدمه

در کارخانه الومینای جاجرم انواع مختلفی از سنسورهای ابزار دقیقی مختلف ازلحاظ پارامترها ورنج مورد اندازه گیری ، شرکتهای سازنده ، دقت مورد اندازه گیری وغیره بکاررفته است که بنده بنا بعنوان پروژه تحقیقاتی خود اندازه گیرهای فلو را انتخاب کرده ام.

فلو میزان مواد عبوری ازخط(گاز، سیال ، جامد‌‌ )درواحد زمان می باشدکه این خطوط ممکن است خط

لوله یا نوار نقاله در رنجهای مختلف و با اشکال مختلف باشد.فلو را به تعبیر دیگرمیتوان همانند جریان

الکتریکی عبوری از یک سیم در نظرگرفت همانطورکه برای اندازه گیری جریان الکتریکی روشهای مختلف (از لحاظ رنج ودقت) وجود دارد دراندازه گیری فلو مواد نیز روشهای زیادی وجود دارد که به شرایط مختلفی وابسته است.

شرایط استفاده از انواع مختلف این فلو مترها به قرار زیر می باشد.

1- محل نصب در کارخانه که بسته به جنس مواد مصرفی در ساخت فلومتر دارد.

2-رنج اندازه گیری (نسبت میزان فلو در خط).

3-ارزش اقتصادی ماده مورد اندازه گیری .

4-دقت مورد نیاز برای ایجاد کنترل کیفیت مناسب در پروسه های بعد از فلومتر.

5-قیمت اقتصادی انهادر کاربرد مورد نظر .

6- تعمیر و نگهداری اسان با عمر مفید .

7-ارائه سیگنال الکتریکی متناسب با تجهیزات کنترلی .

مثلآدریک مثال بسیارکوچک درکوره های حرارتی باید میزان درجه حرارت تولیدی متناسب با ماده گرم شونده باشد وبرای این نیز میزان مصرف سوخت با هوای احتراق و گرمای تولیدی تناسب دارد و اندازه گیری سوخت وهوا توسط فلومترها صورت می گیرد حال اگر در اثرخرابی فلومترها (عدم فلومتر) هوای اضافی وارد سیستم شود برای رسیدن به دمای مورد نظر باید سوخت بیشتری وارد کوره شود ودرنهایت چیزی جزگرم کردن هوای اضافی وهدررفتن سوخت و ضرر اقتصادی نصیب ما نخواهد شد.

ازمورد بالا ما درمی یابیم که تمام تجهیزات اندازه گیری بسیارمهم بوده و دررشد اقتصادی کشوربسیار

مؤثر می باشد.

1-2- بخش یک (واحدهای قرمز )

در این بخش بنده به توضیحات بسیارمختصری درباره واحدهای عملیاتی بخش یک پرداخته، وجود یا عدم وجود فلومترها ونقش انها را درواحدهای مربوط به این بخش تشریح خواهم کرد.دراین واحدها بیشتر خردایش بوکسیت، اهک و مخلوط کردن انها با اب وسود و تهیه دوغاب بوکسیت ودرنهایت انحلال اکسید الومینیوم دردوغاب انجام می پذیرد و نگاه مختصری به این اعمال همراه با فلوسنجهای کاربردی دراین بخش کرده وبه اهمیت این تجهیزات در صنعت پی خواهیم برد .

ابتدا درواحد 01 سنگ بوکسیت انتقال داده شده توسط کامیون ازمعادن همجوارتوسط سنگ شکنهای فکی و چکشی خرد می گردد و ابعاد ریزتراز 20میکرو توسط نوار نقاله به قسمت هموژنیزاسیون و انبار

بوکسیت در واحد 02 انتقال می یابددر ورودی واحد 02 مقدار بوکسیت توسط یک سیستم توزین بر حسب تن بر ساعت اندازه گیری شده واین سیستم درزیرنوارنقاله نصب گردیده وفلوی مواد جامدرا اندازه می گیرد و بعد از هموژنیزاسیون دوباره در همان واحد برای ارسال به واحد 08انبار می شود .

در واحد 03 نیزسنگ آهکی که از معدن اهک توسط کامیون به کارخانه ارسال شده توسط یک سیستم سرند به سه نوع سنگ با ابعاد مختلف جدا سازی می شود ودو نوع ان بوسیله نوار نقاله به محل انبارسرباز انتقال یافته ودردو انبار مجزا ذخیره می شود . درورودی 04 مقدار فلوی اهک توسط سیستم توزین اندازه گیری شده (برحسب تن بر ساعت ) و به کوره ها ارسال می گردد .

درواحد 04 مقدار کافی اهک برای تآمین نیازهای فرایند در مرحله شیر اهک جهت بازیابی سودسوزآور از گل قرمزدر واحد 14 وهمچنین درمراحل قبل ازانحلال به منظورسلیس زدایی وکاتالیزورانحلال تولید می

شود ودرهرکوره یکی ازدونوع سنگ پخت می شود. دراین واحدازکوره حرارتی مازوت سوزکه اخیرآ دو سوخته نیز شده است (گاز طبیعی) استفاده شده است و میدا نیم که درکوره های حرارتی نسبت ترکیب سوخت وهوا بسته به مقداردمایی ایجادشونده دران کوره دارد که برای این منظور روی خط سوخت مازوت از فلومترهای توربینی و خط هوااز فلومترپیتوت استفاده شده است و میزان ترکیب هوا وسوخت برای ایجاد دمای معین توسط کنترل ولوهای روی خط سوخت و دمپرهای روی خط هوا که قبل از فلومترهانصب شده اند با توجه به میزان فلو تنظیم می شوند و لوپ کنترلی را ایجاد کرده وباعث تنظیم کوره در یک دمای معین درحجم هوای ثا بت خواسته شده می شود. واحد اندازه گیری مورد استفاده برای فلو سیالات و گازها دراین کارخانه بیشتر متر مکعب بر ساعت می باشد .

در واحد 05 برای تهیه شیر اهک ،آب و آهک را به نسبت خاصی مخلوط کرده وآنرا تهیه می کنیم برای اندازه گیری میزان اب مصرفی دراین پروسه ازفلومترهای نوع اوریفیس وبرای اهک از فلومترهای چشمی (پیمانه ای)مکانیکی بدون سیگنال الکتریکی خاصی استفاده کرده و این دو را با هم مخلوط کرده وبااستفاده از پیمانه های آهک، شیراهک را به دانسیته خاصی برای مصرف سایت می رسانند و جهت ارسال به واحد های مصرفی بعد ازپمپ های سرعت متغییرفلومترهای نوع مگنتی قرار داده و میزان ارسال ان را به واحد

های دیگر کنترل می کنند.

در واحد 08 ، بوکسیت هموژنیزه خروجی از واحد 02 و آهک پخته شده خروجی از واحد 04 و محلول سود سوزآور رقیق درآسیاب استوانه ای شکل مرطوب کاملآ نرم و ریز می گردد و برای این کار سه خط کامل آسیاب پیش بینی شده است و میزان فلوی بوکسیت وآهک برای هر خط جداگانه توسط سیستم توزین و برای سود سوزاور توسط فلومترهای مگنت اندازه گیری شده تا درصد خاصی از این سه مخلوط و دوغاب مورد نظر ایجاد شود .

در واحد 09 این امکان فراهم می گردد تا بخشی از سیلس فعا ل موجود در اسلاری1(دوغاب )بوکسیت با مواد پیرامون خود وارد واکنش شده و تبدیل به ترکیباتی غیر فعال در شرایط انحلال شود. برای این منظور اسلاری بوکسیت را دردرجه حرارت100 درجه سانتی گراد به مدت 8 ساعت نگهداری می کنند و بامحلول سود سوز اور به میزان خاصی که توسط فلومترهای مگنتی اندازه گیری می شود مخلوط وبه واحد پمپاژ ارسال می گردد.

درواحد 10پمپاژ توسط چهارپمپ بسیارقوی که به پمپ های گهو2 معروف می باشد اسلاری بوکسیت

سیلسی زدایی شده با فشار حداقل 145 بار به واحد انحلال ارسا ل می گردد در این واحد فلومترها فقط

در ورودی پمپ های گهو بوده و از نوع مگنتی می باشد.

1- slurries

2- GEHO (موتورهای جریان مستقیم ساخت هلند با قدرت بسیار بالا میباشند.)

در واحد 11 اسلاری بوکسیت تا دمای 270درجه سانتی گراد در کوره های حرارتی (مازوت وگاز) گرم

می شود و براثر این گرما فشاردرلوله ها زیاد شده و اسلاری از فازمایع به فازگازی تبدیل می گردد و در نتیجه موجب انحلال اکسیدآلومینوم بوکسیت دردوغاب می شود و توسط فلاش تانکهای فشار ان کاهش پیدا کرده ، فشار به اتمسفر و فاز مایع برمی گردد .واحد 11 دارای چهارخط مجزا می باشد در قسمت کوره های حرارتی آن ازفلومترهای توربینی وبرای خروجی مواد ازتانک ذخیره واحد از فلومترهای مگنتی استفاده شده است در ضمن این واحد یک سیستم بسته می باشد که برای پیش گرم شدن اسلاری از بخار گرفته شده از فلاش تانکها استفاده شده و دمارا قبل از کوره ها به 250درجه سانتی گراد می رسانند .در ضمن برای استفاده بهینه از سوخت در بالای کوره بویلری تعبیه شده که تولید بخار می نماید و اب ورودی وبخار خروجی از انها توسط فلومترهای اوریفیس اندازه گیری می شود .

1- 3- بخش دو (واحدهای سفید)

در واحد 12 اسلاری الومینات پس از خروج از واحد 11 توسط سر ریز محلول شستشوی گل قرمز از واحد 14 و همچنین محلول رقیق سود سوزآور به دست امده از فیلتراسیون هیدرات ازواحد17 رقیق می شود تا امکان ته نشین شدن بهتر ذرا ت گل قرمز فراهم می گردد خروجی از واحد 12 توسط فلومترهای مگنتی اندازه گیری می شود .

در واحد 13و14 محلول لیکور الومینیوم از گل قرمز توسط سر ریز تیکنرها1و دو مرحله فیتراسیون جدا شده وگل قرمز به سد باطله فرستاده می شود و محلول لیکورآلومینا به واحد های بعد ارسال می شود برای ته نشین بهتر و سریعتر در تیکنرها از ماده فلو کلانت استفاده می شود تمام فلومترهای این دو بخش از نوع مگنتی بوده بجز مواردی که برای فلوی آب یا کندانس و بخار از اوریفیس استفاده شده است .

واحدهای 16و17مربوط به جوانه زدن آلومینا در تانکها می باشد , بعد از جوانه زدن و بزرگ شدن دانه

های الومینا در واحد 17 , الومینا از سود و آب جدا شده توسط فیلتر های درام2 جدا می شود وبا نوارنقاله

1- TIKNER (فرق ان با TANK در این است که قطر ان از ارتفاعش خیلی بیشتر می باشد.)

2- DRAM (نوعی فیلتر استوانه ای برای جدا سازی مواد جامد از مایع توسط وکیوم میباشد.)

به واحد بعدی ارسال می گردد تمام فلومترهای این واحد نیزازانواع مگنتی بوده بجزموارد اندازه گیری آب وبخار و کندانسکه از نوع اوریفیس می باشد.

خروجی از واحد 17 هیدرات آلومینا نام داشته که توسط سیستم توزینی که در زیر نوار نقاله نصب گردیده است اندازه گیری می شود و در واحد 19 انبار می شود , مجموعه نوار نقاله های انتقال این دو بخش را واحد 20 نامگذاری کرده اند.

در واحد18 فقط غلظت سود رقیق شده را افزایش داده و از بخاربرای ایجاد حرارت استفاده می کنند.و فلو سنجهای روی خطوط سود مگنتی و روی خطوط اب وبخار اوریفیس میباشد .

در واحد 19 هیدرات توسط نوار نقاله ها به مخزن ورودی واحد 21 رفته و در ان واحد هیدرات به پودر الومینا تبدیل می شود واحد 21 شامل چندین برنر1 (مشعل) بوده که تقریبآ مانند واحدهای پخت سیمان می باشد . تمامی این مشعل ها دوگانه سوز(مازوت وگاز)کار می کنند و تمام فلوسنجهای نصب شده جهت سوخت ورودی به انها از نوع توربینی وبسیاردقیق می باشد . بعد ازتولید, الومینا درسیلوهای واحد15 انبار می گردد و درانجا بارگیری کامیون و واگن انجام می پزیرد فقط در ورودی هیدرات به واحد 21 از سیستم توزین نصب شده در زیر نوار نقاله ورودی استفاده شده است .

1-4- واحدهای جانبی2

این کارخانه دارای چندین واحد جانبی جهت کمک به واحدهای اصلی(موجود در بخش 1و2 )، می باشد که تک تک به توضیح مختصری در باره انها و فلومترها ی نصب شده در انها می پردازیم .

1- برای تولید هوای ابزار دقیق (واحد 22) واحدی شامل سه کمپرسور که هوا با فشار 7 بار تولید می کند وجود دارد و بسته به میزان مصرف هوا در واحدها زمان زیر بار رفتن کمپر سورها تنظیم می شود در ضمن از یک فلو متر اوریفیس برای تعیین میزان هوای مصرفی در خروجی واحد استفاده شده است .

2 - برای تولید بخار مصرفی کارخانه (واحد24 )از سه بویلر استفاده شده است که از سه نوع سوخت (گاز, گازوئیل, مازوت) برای ان استفاده می شود و برای تنظیم هوای احتراق از فلومتر ونتوری و تنظیم

فهرست مطالب


"عنوان" "صفحه"

1 خلاصه

فصل اول : خلاصه ای از عملکرد واحد های عملیاتی و کاربرد فلو سنجها در آنها

1-1- مقدمه 4

1-2- بخش یک (واحدهای قرمز) 5

1-3- بخش دو (واحدهای سفید) 7

1-4- بخش سه (واحدهای جانبی) 8

فصل دوم : فلومترهای مغناطیسی

2- 1- اصول کار 11

2-1-1- القای AC و DC 13

2-1-2- القاء با دو فرکانس 16

2 – 2 – ساختار 18

2-2-1- لاینرهای سرامیکی 22

2-2-2- مدارات الکترونیکی و هوشمند 24

2-2-3- ظرفیت ورنج 25

2 – 3 – کاربردها 26

2 – 4 – نصب 31

2 – 5 – مشخصات 32

2-5-1- مزیتها 32

2-5-2- محدودیتها 34

فصل سوم : فلومترهای هیدروستاتیک

3-1- مقدمهای بر اندازه گیری فلو به روش اختلاف فشار 37

3-1-1- تئوری برنولی 37

3-1-2- قانون جذر در جریان سیال 42

3-2- محاسبه قطر اوریفیس 46

3-3- ونتوری ها 48

3-3-1- لوله های ونتوری 48

3-3-2- نازلهای جریان 50

3-3-3- لوله های جریان 51

3-4- لوله پیتوت 52

3-5- مشخصات صفحه اورفیس 54

3-6- افت فشار دائمی در سیستم 56

3-7- اتصال لوله های فشار از المنت اولیه به وسایل اندازه گیری 57

3-8- مقایسه لوله ونتوری و صفحه اوریفیس 59

3-9- وسایل اندازه گیری اختلاف فشار 60

3-9-1- مدرج کردن جریان سنج 60

3-9-2- انواع وسایل اندازه گیری اختلاف فشار 62

3-9-3- اندازه گیری اختلاف فشار به روش الکتریکی 64

پیوستها 69

منابع 72

خلاصه انگلیسی 73بانک مقاله علمی

 • بک لینک قدرتمند
به علت ساختار شبکه های توزیع، گستردگی و در معرض عوامل محیطی بودن آنها بسیاری از خاموشیهای اعمال شده به مشترکین ناشی از حوادث این شبکه هامی باشد
دسته بندی برق
بازدید ها 17
فرمت فایل doc
حجم فایل 472 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 80
سیستم های کنترل گسترده پست های فشار قوی

فروشنده فایل

کد کاربری 1024
کاربر

سیستم های کنترل گسترده پست های فشار قوی

چکیده

به علت ساختار شبکه های توزیع، گستردگی و در معرض عوامل محیطی بودن آنها بسیاری از خاموشیهای اعمال شده به مشترکین ناشی از حوادث این شبکه هامی باشد.

روش عیب یابی فعلی در شبکه های توزیع به علت عدم وجود تجهیزات حفاظتی و مانیتورینگ مناسب و نیز نبودن امکان کنترل از راه دور زمانبر بوده و بصورت سعی و خطا می باشد.این مسئله باعث برخی آسیبهای احتمالی به تجهیزات شبکه و مشترکین نیز می گردد.

افزایش اطلاعات از وقایع سیستم اتوماسیون شبکه های توزیع در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفته است که با اجرای آن اطلاعاتی نظیر عملکرد تجهیزات حفاظتی، وضعیت کلیدها و مقادیر ولتاژ و جریان در مرکز قابل مشاهده بوده و امکان ارسال فرمان برای تجهیزات وجود دارد.

در این پروژه سعی شده است معرفی جامعی از سیستمهای اتوماسیون ومانیتورینگ پست ارائه گردد.

در فصل دوم از پروژه به شرح کلی سیستمهای اتوماسیون پست(SAS) پرداخته شده است و همچنین انواع سیستمهای پست همراه با مزایای آنها نیز بیان شده است.

در فصل سوم، پیشرفته ترین سیستم اتوماسیون پست(SAS570) بطور کامل شرح داده شده است و به توزیع مواردی از قبیل خصوصیات، طراحی تجهیزات و وظایف این سیستم پرداخته شده است.

اجزای سیستم اتوماسیون پست بسیار زیاد وگسترده است و صحبت در مورد تمامی آنها نیاز به تالیف چندین کتاب دارد ولی بطور خلاصه چند جزء مهم سیستم اتوماسیون پست در فصل چهارم آورده شده است.

در فصل پنجم به شرح کاملی از سیستم مانیتورینگ پست(530 SMS) پرداخته شده است.

امید است این پروژه بتواند دید جدیدی نسبت به تکنولوژی پیشرفته اتوماسیون و مانیتورینگ به شما ارائه کند.

فهرست

عنوان

صفحه

چکیده

1

فصل اول

مقدمه

3

فصل دوم

طراحی و کارآیی SAS

1-2- طراحی و کارآیی SAS

2-2- مزایای کارآیی عملی سیستم

3-2- سیستم های مانیتورینگ و اتوماسیون

4-2- خصوصیات عمومی سیستم های SAS 5XX

6

7

7

7

9

فصل سوم

سیستم پیشرفته اتوماسیون پست SAS 570

1-3- سیستم پیشرفته اتوماسیون پست SAS 570

2-3- نصب سیستم

3-3- خصوصیات مشترک SAS

4-3- خصوصیات SAS 570

5-3- طراحی و عملکرد مشترک SAS

6-3- طراحی و عملکرد SAS 570

7-3- تجهیزات سیستم

8-3- تنظیمات سیستم

9-3- وظایف سیستم

10-3-وظایف ابتدایی مانیتورینگ سیستم

11-3- وظایف ابتدایی کنترل سیستم

12-3- نگاهی کلی به پست

13-3- وظایف ابتدایی مانیتورینگ (اختیاری)

14-3- وظایف ابتدایی کنترل (اختیاری)

15-3- خلاصه قابلیت های سیستم اتوماسیون پست

11

13

15

17

18

19

19

20

24

25

26

29

32

32

34

36

فصل چهارم

اجزاء سیستم اتوماسیون

1-4- کوپل کننده های ستاره ای (RER 111)

2-4- واحد گیرنده و فرستنده (RER 107)

3-4- GPS

4-4- نرم افزار کنترل سیستم اتوماسیون پست Micro Scada

5-4- فیبر نوری در سیستم حفاظت و کنترل پست های فشار قوی

6-4- رله REC 561 ترمینال کنترل حفاظت

7-4- رله REL 670 حفاظت دیستانس خط

8-4- رله RED 521 ترمینال حفاظت دیفرانسیل

9-4- رله RET 670 حفاظت ترانسفورماتور

10-4- رله REX 521 پشتیبان فیدر

11-4- سیستم REB 500 SYS حفاظت پست

12-4- رله RES 521 اندازه گیری زاویه

40

41

44

45

46

49

51

52

54

56

59

61

63

فصل پنجم

سیستم مانیتورینگ SMS 530

65

منابع و مآخذ

78

پیوست ها

79بانک مقاله علمی

 • بک لینک قدرتمند

خرید طرح توجیهی تولید پودر سفید کننده
طرح کارآفرینی چاپ عکسهای رنگی و سیاه و سفید
پروژه کارآفرینی خشکشویی و سفید شویی
طرح توجیهی چاپ و تولید عکس های رنگی و سیاه سفید
پاورپوینت کتاب جنگل استراتژیک PPT
دانلود طرح توجیهی چاپ و تولید عکس های رنگی و سیاه و سفید
طرح توجیهی چاپ و تولید عکس های رنگی و سیاه سفید
طرح توجیهی بسته بندی گوشت قرمز و سفید
پروژه کارآفرینی وطرح توجیهی کارگاه تولید پودر سفید کننده
طرح توجیهی چاپ و تولید عکس های رنگی و سیاه سفید
پروژه کارآفرینی جنگل‌کاری مصنوعی(صنوبر – تولید چوب) (به همراه مطالبی راجع به اصلاح نژاد صنوبر)
898 - دانلود طرح توجیهی: تولید پودر سفید کننده - 97 صفحه
898 - دانلود طرح توجیهی: تولید پودر سفید کننده - 97 صفحه
کارآفرینی کارگاه تولید پودر سفید کننده
نحوه ساخت جوهر نمک
دانلود ده ها عنوان پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی
پکیج کار در خانه با سرمایه یک میلیون و پانصد هزار تومان
دانلود پاورپوینت مبانی نظری و مفاهیم کارآفرینی، تدوین طرح کسب و کار
تاسیس کارگاه طلا سازی (طرح توجیهی)
طرح توجیهی علوفه کاری( یونجه)
دانلود طرح توجیهی پرورش شتر داشتی
دانلودطرح و برنامه کامل تدبیر متناسب با تغییرات شیوه نامه جدید شهریور ماه 1395
جزوه آموزشی صدور بیمه های عمر و حوادث - 133 صفحه پی دی اف
دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 96-95 براساس طرح تدبیر(ویرایش با شیوه نامه جدید اواخر شهریورماه)
طرح توجیهی آنتن های مخابراتی+فایل ورد خام این طرح توجیهی
طرح توجیهی تاسیس چاپخانه و لیتوگرافی
طرج توجیهی خدمات مسافرتی و گردشگری
طرح توجیهی خدمات مکانیزاسیون کشاورزی
طرح توجیهی تاسیس شهر بازی سرپوشیده
بانک اطلاعات تولید کنندگان صنعت تاسیسات
طرح توجیهی تولید ماکارونی
طرح شغلی چاپ سیلک
طرح توجیهی تولید آجر نسوز دولومیتی
طرح توجیهی تولید لوله های درز دار
طرح توجیهی تولید کربن فعال
هشت سنگ بنای موفقیت در نتورک
دانلود طرح توجیهی کشتارگاه صنعتی طیور
تأسیس و راه اندازی مهدکودک و آمادگی روشنک
دانلود طرح توجیهی کارگاه چوب بری
دانلود جدیدترین و کامل ترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی پرورشی براساس طرح تدبیر قابل ویرایش
(درباره نظریه شماتیک هشیاری کارآفرینی) Towards a schematic theory of entrepreneurial alertness
طرح توجیهی - تولید انواع ظروف یکبار مصرف – ظروف بستنی – نایلون و …
مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی
حقوق و پاداش مدیران اجرایی PPT
گزارش کار آموزی کارخانه شیر پگاه کرمان
دانلود طرح توجیهی تولید کیک و شیرینی
خرد کردن و بسته بندی قندو شکر(کار در خانه) با سرمایه 4 میلیون تومان
حسابداری محیط زیست PPT
طرح توجیهی بررسی فنی واقتصادی ایجاد کارخانه تولید پودر آب پنیر و پودر شیر خشک
طرح توجیهی راه اندازی آرایشگاه زنانه
کار افرینی طرح ارایش گاه زنانه,
طرح تولید گوشی تلفن
اسلاید آموزشی کمخونی داسی شکل
تعادل وتعارض کار و خانواده PPT
کتاب کنترل مد لغزشی
مقاله تاثیر کافه جهان به قابلیت برنامه ریزی استراتژیک کارآفرینی
دانلودنمونه برنامه سالانه بر اساس طرح تعالی مدرسه
پروژه معماری معاصر سبک فولدینگ PPT
دانلود جدیدترین پرژه مهر شامل طرح تدبیر96-95 طرح تعالی 96-95 تقویم اجرایی و پرژه کامل مهر
دانلودصورت جلسات دفترشورای معاونین براساس طرح تدبیر در قالب13جلسه بصورت ورد
دانلود صورت جلسات دفتر شورای معلمان سال تحصیلی96-95
دانلودبرنامه سالانه و تقویم اجرایی هنرستان فنی حرفه ای و کاردانش سال96-95
دانلودبرنامه سالانه راهبراموزشی
گزارش تخصصی نیروی خدماتی مدارس
بسته بندی حبوبات ،ادویه جات و خشکبار سرمایه یک میلیون پانصد هزار تومان(اذر 1395)
دانلود مستند سازی براساس طرح تدبیر
جوراب بافی مردانه(همراه فیلم دستگاه) با سرمایه 4 میلیون تومان
طرح توجیحی تولید رب گوجه فرنگی
دانلود پاورپوینت کارآفرین میلیاردر عباس برزگر
درآمد حاصل از عملیات غیرمبادله‌ای (مالیات و انتقالات) PPT
محافظه کاری حسابداری مدل های اندازه گیری آن PPT
دانلود صورت جلسات شورای دانش اموزی بصورت کاملا تایپ شده در قالب 12جلسه
دانلودبرنامه سالانه و تقویم اجرایی راهبر اموزشی همراه فرم های بازدید
دانلود برنامه سالانه وتقویم اجرایی پیش دبستانی
برنامه سالانه کارشناس اموزش ابتدایی
دانلود طرح جدید و کامل طرح تدبیر
طرح تدبیر کامل شده ورد
دانلود20عددگزارش تخصصی
مقاله جوراب و اسکاج (جمعا با سرمایه 6 میلیون تومان)
طرح توجیهی شرکت رب گوجه فرنگی شاد گل
تولید سالامبور
دانلود برنامه تدبیر ویژه معلمان
آموزش ساخت مدل ظرف حمل مایعات در SolidWorks
دانلود پروژه کارآفرینی رستوران کافی شاپ فست فود هتل
دانلود پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی تولید و پرورش میگو
پروژه کارآفرینی تولید شیرآلات بهداشتی
پاورپوینت بازاریابی الکترونیکی
طرح توجیهی تولید چوب از درخت پائولونیا
دانلود پاورپوینت کامل با موضوع طرح توجیهی کارآفرینی تولید کود ورمی کمپوست در 28 اسلاید
دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی براساس طرح تدبیر سالا96-95
دانلودنمونه برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه اول
دانلود برنامه عملیاتی تعالی متوسطه دوم
دانلودبرنامه سالانه و تقویم اجرایی معاون اموزشی
دانلودبرنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس دبستان(این برنامه شامل مدارس تدبیر نمی باشد)
دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی مربی بهداشت سال96-95
دانلود جدیدترین تقویم اجرایی مربیان بهداشتی سال تحصیلی96-95در قالب پاور پوینت بصورت خلاق و زیبا
طرح توجیهی بررسی احداث نیروگاه 1.2 مگاواتی فتوولتائیک در شهرستان ایرانشهر
بسته بندی ادویه جات با سرمایه 950 هزار تومان
اکسل محاسبه نقطه سر به سر (Break-Even Point) همراه با نمودار و راهنمای فارسی
اکسل ارزیابی کارکنان و منابع انسانی (Human Resource Assessment)
دانلود برگه های داخل پوشه کار ارزشیابی توصیفی (شامل جلد پوشهای کار درس به درس و تمامی چک لیست ها و نمونه کارهای خلاق)
دانلودبرنامه سالانه و تقویم اجرایی متوسطه سال تحصیلی 96-95
دانلود برنامه سالانه معاون اجرایی در قالب ورد
طرح درس بخوانیم اول نشانه و
طرح درس روزانه آمادگی دفاعی
دانلود10فایل پی دی اف و11 نمونه کارقالب ورد بازخوردها و شعر های توصیفی از دانش آموزان تمامی پایه های دبستان(بصورت شعر-کارت)
دانلود سوالات ضمن خدمت ازمون سوره صف و کتاب بسوی قران
دانلوددرس پژوهی جدید
دانلود تحقیق الگوی طرح ریزی استراتژیک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
دانلود تقویم اجرایی دبستان
سی و پنج 35 پله آینده سازان
دانلود تحقیق آب زیرزمینی و محیط زیست
طرح توجیهی پرورش ماهی تیلاپیا به روش مدار بسته
دانلود درس پژوهی در مورد تقویت خداشناسی در بین دانش آموزان
دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی مدیر آموزشگاه استثنایی سال تحصیلی 96-1395
دانلود برنامه سالانه براساس طرح تعالی
دانلود برنامه سالانه متوسطه
پرورش گیاه آلوئه ورا - طرح توجیهی آلوئه ورا
دانلودبرنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس دبستان(این برنامه شامل مدارس تدبیر نمی باشد)
دانلود پاورپوینت پروژه کارآفرینی فن آوری کیک و کلوچه ( کارخانه لوجلی )
دانلود10عدد پاورپوینت زیبا برای پایه اول ابتدایی جهت تدریس نشانه ها و کتاب ریاضی
دانلود طرح توجیهی کارآفرینی تولید باند و گاز پزشکی
گزارش تخصصی معاون پرورشی
گزارش تخصصی معاون اموزشی
گزارش تخصصی معاون اجرایی
گزارش تخصصی مدیر مدرسه
دانلود سه عدد گزارش تخصصی ریاضی، قران ، اجتماعی دبستان
دانلود شش نمونه پیشنهاد کوتاه 2تا 5صفحه ای برای معلمان و مدیران
بسته بندی زعفران در خانه با سرمایه 2 میلیون تومان
دانلود طرح توجیهی سردخانه 5000 تنی بالای صفر
طرح توجیهی کاشت آلوئه ورا
11 - دانلود طرح توجیهی: تولید انواع غذای آماده و نیمه آماده - 257 صفحه
191 - دانلود طرح توجیهی: تولید سیلیکاژل پرک - 68 صفحه
1401 - دانلود طرح توجیهی: شربت گیاهی - 68 صفحه
تحقیق در مورد شرکت صنعتی هنکل
پرورش شتر مرغ
مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید آبمیوه (غیرمرکبات)
طرح توجیهی و لوازم مورد نیاز آرایشگاه زنانه
دانلود طرح توجیهی پرورش شترمرغ
پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی تولید باند و گاز پزشکی
پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی تولید رینگ خودرو
پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی تاسیس شرکت تولید نرم افزار
523 - دانلود طرح توجیهی: تولید اسکوتر برقی - 53 صفحه
952 - دانلود طرح توجیهی: احداث نیروگاه مولد مقیاس کوچک با قابلیت CHP به ظرفیت 5 مگاوات – 136 صفحه
دانلود نمونه اقدام پژوهی دوره ی ابتدایی جهت علاقه مند نمودن دانش اموزان به درس ریاضی
1204 - دانلود طرح توجیهی: تولید کندانسور کولر گازی خودرو - 48 صفحه
78 - دانلود طرح توجیهی: تولید لامپ LED با طول عمر بالا - 61 صفحه
188 - دانلود طرح توجیهی: ساخت سیلوهای فلزی نگهداری گندم - 43 صفحه
613 - دانلود طرح توجیهی: تولید باند ارتوپدی - 55 صفحه
طرح توجیهی تاسیس شرکت تولید آب معدنی
768 - دانلود طرح توجیهی: تولید اسید بنزوئیک - 40 صفحه
1096 - دانلود طرح توجیهی: تولید نبات و آبنبات - 35 صفحه
1204 - دانلود طرح توجیهی: تولید کندانسور کولر گازی خودرو - 48 صفحه
1393 - طرح توجیهی رنگ اتومبیل - 36 صفحه
دانلود مقاله درمورد خشونت
دانلود برنامه سالانه اقدام و عمل
دانلود صورتجلسات طرح تدبیر
دانلود مقاله درمورد پرسش مهر
گزارش تخصصی مرتبط با معاون و مدیر دبستان راهنمایی دبیرستان در مورد برقراری تعامل و رابطه خوب باهمکاران درمدرسه
دانلود پرسش مهر درمورد خشونت
گزارش تخصصی مدیر در مورد چگونه مشکل بی تظمی دانش اموزان راحل کردیم
دانلود طرح توجیهی شالیکوبی و حبوبـات 3300 تن در سالیانه
دانلود گزارش کارآموزی کارگاه لبنیات
دانلود تحقیق شرکت ال جی
پروژه کارآفرینی بسته بندی مواد غذایی
پروژه کارآفرینی شرکت کنتور سازی ایران
پروژه کارآفرینی صنایع فرآورده های لبنی
دانلود پاورپوینت پروژه کارآفرینی تولیدی فرش دستباف
گزارش تخصصی آموزگار اول ابتدایی در مورد بهبود نظم دانش اموزان با جدیدترین روش ها
گزارش تخصصی آموزگاران پایه دوم در مورد حل مشکل روخوانی دانش اموزان
گزارش تخصصی آموزگار سوم ابتدایی درمورد علاقمند کردن دانش آموزان به درس ریاضی و فعالیت های عملکردی
گزارش تخصصی آموزگار چهارم ابتدایی در مورد راه های شناسایی دانش آموزان بیش فعال پایه چهارم و درمان آن ها
گزاش تخصصی درس انشا ء در مورد برطرف کردن مشکلات دانش اموزان در درس انشا
گزارش تخصصی آموزگاران و دبیران پایه ششم با کاهش گستاخی برخی از دانش آموز در برابر معلم
گزارش تخصصی چگونگی یاری رساندن به هدایت تحصیلی دانش آموزان با شیوه های سنجش و ارزیابی
دانلود گزارش تخصصی در مورد حل مشکل رفتاری و روانی یکی از دانش آموزان بوسیله ورزش
536 - دانلود طرح توجیهی: تولید نایلون و نایلکس با قابلیت تجزیه پذیری - 43 صفحه
1028 - دانلود طرح توجیهی: تولید کائولن - 51 صفحه
طرح توجیهی تولید گچ ساختمانی به روش سنتی باظرفیت 8500 تن درسال
طرح توجیهی پرورش شتر مرغ
پرورش بلدرچین با سرمایه کم
دانلود گزارش کارآموزی کارخانه رب خرم فاروج
طرح توجیهی بسته بندی خرما
دانلود کارآفرینی آموزشگاه کامپیوتر
دانلود طرح احداث شرکت ماکارانی
دانلود طرح احداث نهالستان
دانلود طرح توجیهی تآسیس شرکت تبلیغات
دانلود طرح توجیهی جایگاه سوخت CNG
طرح توجیهی تولید خیار گلخانه ای
دانلود گزارش کارآموزی کارخانه آرد والسی قائن
گزارش تخصصی مربیان و معاونان پرورشی
دانلودنمونه ابلاغ های اماده تدبیر
گزارش تخصصی مربیان بهداشت
نرم افزار خوش نویسی میر عماد(نستعلیق، شکسته، تحریری، ثلث، نسخ، معلّی و ریحان و پیرآموز)
پیشنهاد تخصصی و تجربه مدون معلمان دبستان و مدیران مدارس
دانلود ضمن خدمت ازمون سوره صف
دانلود 100طرح تصویری نمونه برای طرح جال
دانلود گزارش تخصصی مدیر مدرسه
گزارش تخصصی معاون اجرایی
دانلود گزارش تخصصی معاون اموزشی
دانلود نمونه اقدام پژوهی راهکارهای کاهش اختلالات و مشکلات یادگیری در درس املای یکی از دانش‌آموزان پایه دوم دبستان
طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی
طرح توجیهی روغن کشی از دانه های روغنی
دانلود تحقیق کاغذ سازی و انواع آن
دانلود تحقیق بسته بندی آب معدنی
طرح توجیهی نمایشگاه بین المللی در سبزوار
طرح توجیهی کارخانه تولید گچ
طرح توجیهی و کارآفرینی طرح تولید همبرگر
دانلود مقاله بسیج استراتژی دفاع همه جانبه انقلاب اسلامی امام علی ابن ابیطالب (ع)
دانلود تحقیق سلاح های میکروبی شیمیایی
چکیده طرح توجیهی تولید آب اسید و آّب مقطر
نمونه سوالات کار آفرینی در بستر فناوری اطلاعات در قالب ورد
دانلود نمونه ابلاغ زیبای طرح کرامت در قالب ورد
احداث گلخانه 1500 متر مربع

 • بک لینک قدرتمند
فروشگاه
مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازار سرمایه و بورس اوراق بهادار (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازده سهام شرکتها (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)نیازهای روانشناختی چیست؟مبانی نظری باورهای فراشناختیمبانی نظری و پیشینه پژوهش مفهوم سازگاری و مهارتهای ارتباطی (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارتهای خودآگاهی و حل مسالهمبانی نظری و پیشینه پژوهشی طرحواره های ناسازگار اولیه و اختلال های تنظیم هیجانی (فصل 2)پیشینه تحقیق اختلالات یادگیریپیشینه تحقیق اسناد در روانشناسیپیشینه تحقیق هیجانات مثبتچارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش حافظه فعال و نارساخوانیمبانی نظری و پیشینه تحقیق تأثیر حاکمیت شرکتی بر مدیریت سود (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعاریف عملکرد و ارزیابی عملکرد کارکنان (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعهد سازمانی ، فرهنگ سازمانی و کیفیت زندگی کاریمبانی نظری و پیشینه تحقیق حسابرسی مستقل و اقلام تعهدی (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق راهبردهای مقابله با استرس و اختلالات اضطرابی (فصل دوم پایان نامه)مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت مشتریان و تعاریف و نظریه های بیمه (فصل دوم حسابداری)مبانی نظری و پیشینه تحقیق سبک مدیریت کلاس و پیشرفت تحصیلیمبانی نظری و پیشینه تحقیق سرمایه گذاری، سود تقسیمی و جریان نقدیمبانی نظری و پیشینه تحقیق سود حسابداری و سود اقتصادی (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق عدم تقارن اطلاعاتی و تمرکز مالکیت با مدیریت سود (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق عملکرد مالی و سودآوری (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق مالکیت و حاکمیت شرکتها (فصل 2 حسابداری)مبانی نظری و پیشینه تحقیق مسئولیت های اجتماعی سازمانها و شرکتهامبانی نظری و پیشینه تحقیق مفاهیم سود و بازده سود و تقسیم سود(فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش هیجانی، عملکرد شغلی و مهارتهای ارتباطیمبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت سود، مدیریت سود و کارایی سرمایه گذاریمبانی نظری و پیشینه پژوهش حسابرسیمبانی نظری و پیشینه پژوهش خودکارآمدی و رضایت از زندگی و انواع سرمایه هامبانی نظری و پیشینه پژوهش سبک ها و ابعاد تصمیم کیریمبانی نظری و پیشینه پژوهش عوامل موثر بازده غیر عادی سهام(فصل دوم حسابداری)مبانی نظری و پیشینه پژوهش مدیریت سود و ساختار مالکیت (فصل دوم حسابداری)مبانی نظری و پیشینه پژوهش مفهوم سازگاری و مهارتهای ارتباطی (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارتهای خودآگاهی و حل مسالهمبانی نظری و پیشینه پژوهش نظریه های ریسک نقدشوندگی (فصل دوم حسابداری)مبانی نظری و پیشینه پژوهشی طرحواره های ناسازگار اولیه و اختلال های تنظیم هیجانی (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) انعطاف پذیری کنشیدانلود مبانی نظری سوء مصرف موادمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) اعتیاد به اینترنتمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) فرسودگی شغلیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)اختلالات افسردگیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)اضطراب و فرسودگی شغلیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)روشهای درمان نارساخوانیادبیات نظری و پیشینه پژوهش نظریه ها و دیدگاه های اثربخشی سازمانی و کیفیت زندگی کاریادبیات نظری و پیشینه پژوهش دیدگاه های سلامت روانی و اختلال کودکان بیش فعال کمبود توجهادبیات نظری و پیشینه پژوهش تعهد سازمانی و دلبستگی شغلی (فصل2)داناود چارچوب نظری و سوابق تحقیقاتی مفهوم و ابعاد مدیریت دانشدانلود مبانی نظری اهداف فعالیت های فوق برنامهدانلود مبانی نظری تعریف جرات ورزیدانلود مبانی نظری حاکمیت شرکتی در ایراندانلود مبانی نظری رابطه بین حاکمیت شرکتی و مدیریت سوددانلود مبانی نظری سوء مصرف مواددانلود مبانی نظری شیوه های فرزندپروریدانلود مبانی نظری فرسودگی شغلی معلماندانلود مبانی نظری نظریه های ذهن آگاهیدانلود مبانی نظری نظریه های عزت نفس در اسلامپیشینه تحقیق مدیریت پژوهشچارچوب نظری ابعاد پیشرفت تحصیلی و عملکرد تحصیلیچارچوب نظری تصمیم گیری مجددچارچوب نظری دیدگاه های اخلاق حرفه ایچارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش حافظه فعال و نارساخوانیدانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیقاتی اختلال شخصیت اسکیزوتایپیدانلود مبانی نظری واقعیت درمانیدانلود مبانی نظری و سوابقی پژوهشی مهارتهای مدیریتی و جانشین پروریدانلود مبانی نظری و سوابق تحقیقاتی اهمال کاری تحصیلیدانلود مبانی و ادبیات نظری تعاریف و دیدگاه های سلامت روان و استرس شغلیفصل دوم مبانی نظری و ادبیات تحقیق جریان های نقدی و فرصت های سرمایه گذاریفصل دوم پایان نامه ارشد دیدگاه های تاب اوری تحصیلیفصل دوم پایان نامه ارشد سازگاری و ناسازگاری زناشویی در اعتیادفصل دوم پایان نامه ارشد سلامت روانی و پیشرفت تحصیلیفصل دوم پایان نامه ارشد سهام جایزه و بازدهی سهامفصل دوم پایان نامه ارشد سود و مدیریت سودفصل دوم پایان نامه ارشد قصه گوییفصل دوم پایان نامه ارشد نقاشی درمانی چیستفصل دوم پایان نامه ارشد نقش استرس در بروز بیماری هافصل دوم پایان نامه و پیشینه تحقیق ساختار سرمایه و انعطاف پذیری مالیمبانی نظری ابعاد هوش چندگانهمبانی نظری انواع عدالت سازمانیمبانی نظری حسابداری حاکمیت شرکتیمبانی نظری نظریه های جرات ورزیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) آموزشهای مهارتیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) اختیار سرمایه گذاریمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) اعتیاد بازیهای رایانه ایمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) اعتیاد به اینترنتمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) انعطاف پذیری کنشیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) بهزیستی ذهنیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) تعریف خودناتوان سازیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) تعلیم و تربیتمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) توانمندسازیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) تکلیف شبمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) جریانات نقدیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) حاکمیت شرکتیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) حجم معاملات سهاممبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) خلاقیتمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) خودپندارهمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) رضایتمندی زناشوییمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) سبکهای زندگی و اضطراب از مرگمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) سرمایه فکریمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) سلامت روانیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) سیستم های اطلاعاتی حسابداریمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) عملکرد شغلیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) فراشناختمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) فرسودگی شغلیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) ماهیت خانواده و فرزندانمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) مهارتهای فراشناختیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) نظریه ها طلاقمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) کمروییمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو) کیفیت زندگیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)ابعاد ساختار سازمانیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)اختلالات افسردگیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)اضطراب و فرسودگی شغلیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)امید به زندگیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)انواع استراتژی های سرمایه گذاریمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)تکنیک های شناخت درمانیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)خلاقیت و خودکارآمدیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)رفتار مدیریت سود و بازده سهاممبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)روشهای درمان نارساخوانیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)ساختار سرمایهمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)سرمایه در گردشمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)سرمایه فکریمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)سیستم مدیریت دانش چیستمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)محافظه کاری در حسابداریمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)مدل های اثربخشی سازمانیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)مدیریت کلاسمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)مقاله تربیت اخلاقیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)مقاله هموارسازی سودمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)نظام مالیاتیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)نظام های مالیاتیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)نمونه گروه درمانیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)نیازهای روانشناختی چیست؟مبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)ویژگی های کیفی اطلاعات در صورت های مالیمبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو)کمالگراییمبانی نظری و پیشینه پژوهش درخودماندگی کودکانمبانی نظری و پیشینه پژوهش طرحواره درمانیمبانی نظری و پیشینه پژوهش نظریه های تعارضات زناشویی و خانوادگیمبانی نظری باورهای فراشناختیمبانی نظری فرزندپروری و اختلال کودکانمبانی نظری متغیرابراز وجودمبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش زندگی خانوادگی (FLE )مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابعاد سرمایه فکری و سرمایه انسانی (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابعاد سلامت اجتماعی و سبکهای هویت (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارزش بازار و اندازه شرکت با بازده سهام (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق افسردگی، افکار ناکارآمد و فراشناخت (فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق انعطاف پذیری مالی و ساختار سرمایه (فصل دوم)
 • دانلود مقاله فارسی
 • مقاله علمی پژوهشی
 • دانلود مقاله فارسی pdf
 • دانلود رایگان مقاله فارسی از سیویلیکا
 • دانلود مقاله علمی پژوهشی
 • مقالات فارسی isi
 • مقالات فارسی رایگان
 • دانلود رایگان مقاله با doi
 • دانلود تحقیق رایگان
 • بانک مقاله رایگان
 • تحقیق آماده دانشجویی
 • دانلود تحقیق رایگان با فرمت word
 • سایت تحقیق
 • بانک تحقیق رایگان
 • دانلود تحقیق رایگان دانشجویی رشته حقوق
 • سایت تحقیق رایگان
 • دانلود تحقیق رایگان
 • سایت تحقیق رایگان
 • دانلود تحقیق رایگان با فرمت word
 • تحقیق آماده دانشجویی
 • دانلود تحقیق رایگان دانشجویی رشته حقوق
 • دانلود رایگان تحقیق دانشجویی
 • دانلود رایگان تحقیق دانش آموزی
 • دانلود مقاله word
 • دانلود تحقیق رایگان
 • دانلود تحقیق رایگان دانشجویی رشته حقوق
 • دانلود تحقیق رایگان با فرمت word
 • دانلود رایگان تحقیق دانشجویی
 • سایت تحقیق
 • سایت تحقیق رایگان
 • تحقیق آماده دانش آموزی
 • دانلود رایگان تحقیق دانش آموزی
 • دانلود تحقیق دانش آموزی
 • نمونه تحقیق دانش آموزی
 • تحقیق دانش آموزی در مورد محیط زیست
 • بانک تحقیق دانش آموزی
 • موضوع تحقیق برای دانش آموزان ابتدایی
 • موضوعات تحقیق دانش آموزی
 • نمونه پژوهش های دانش آموزی
 • دانلود رایگان تحقیق دانش آموزی
 • دانلود تحقیق دانش آموزی
 • نمونه تحقیق دانش آموزی
 • تحقیق دانش آموزی در مورد محیط زیست
 • موضوع تحقیق برای دانش آموزان ابتدایی
 • تحقیق آماده دانش آموزی
 • موضوعات تحقیق دانش آموزی
 • دانلود تحقیق رایگان با فرمت word
 • سایت تحقیق
 • مبانی نظری در پایان نامه چیست
 • مبانی نظری تحقیق چیست
 • تعریف مبانی نظری
 • مبانی نظری پایان نامه
 • نمونه یک پیشینه تحقیق
 • تعریف مبانی نظری تحقیق
 • مبانی نظری در معماری
 • چارچوب نظری تحقیق در پایان نامه
 • دانلود مبانی نظری سند تحول بنیادین
 • کتاب مبانی نظری سند تحول بنیادین
 • دانلود مبانی نظری معماری
 • دانلود مبانی نظری معماری نقره کار
 • دانلود مبانی نظری معماری غلامحسین معماریان
 • دانلود مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود مبانی نظری معماری دکتر یاران
 • دانلود کتاب مبانی نظری معماری
 • دانلود کتاب مبانی نظری معماری نقره کار
 • دانلود جزوه مبانی نظری معماری
 • دانلود پروژه مبانی نظری معماری
 • دانلود پاورپوینت مبانی نظری معماری
 • دانلود جزوه مبانی نظری معماری نقره کار
 • دانلود کتاب مبانی نظری معماری عبدالحمید نقره کار
 • خلاصه کتاب مبانی نظری معماری نقره کار
 • دانلود خلاصه کتاب مبانی نظری معماری نقره کار
 • دانلود رایگان کتاب مبانی نظری معماری نقره کار
 • کتاب مبانی نظری معماری نقره کار
 • دانلود رایگان کتاب مبانی نظری معماری عبدالحمید نقره کار
 • خرید کتاب مبانی نظری معماری نقره کار
 • دانلود رایگان کتاب مبانی نظری معماری غلامحسین معماریان
 • دانلود رایگان سیری در مبانی نظری معماری غلامحسین معماریان
 • دانلود خلاصه کتاب سیری در مبانی نظری معماری غلامحسین معماریان
 • دانلود مبانی نظریه های فرهنگی
 • دانلود مبانی نظری نقره کار
 • دانلود کتاب مبانی نظری نقره کار
 • دانلود جزوه مبانی نظری نقره کار
 • کتاب مبانی نظری نقره کار
 • دانلود کتاب مبانی نظری دکتر نقره کار
 • دانلود کتاب مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود نمونه سوالات مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود نمونه سوال مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود نمونه سوالات درس مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود جزوه مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود سوالات مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود رایگان نمونه سوالات مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود جزوه مبانی نظری معماری دانشگاه پیام نور
 • دانلود رایگان نمونه سوال مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود مبانی نظری هتل
 • دانلود رایگان مبانی نظری هتل
 • دانلود مبانی نظری سینما
 • دانلود کتاب مبانی نظری سینما
 • کتاب مبانی نظری معماری دکتر یاران
 • نمونه یک پیشینه تحقیق
 • نمونه ای از یک پیشینه تحقیق
 • نمونه پیشینه تحقیق
 • نمونه پیشینه تحقیق در پایان نامه
 • نمونه پیشینه تحقیق در پروپوزال
 • یک نمونه پیشینه تحقیق
 • نمونه نوشتن پیشینه تحقیق
 • نمونه های پیشینه تحقیق
 • نمونه ای از پیشینه تحقیق
 • نمونه هایی از پیشینه تحقیق
 • چند نمونه پیشینه تحقیق
 • نمونه جدول پیشینه تحقیق
 • نمونه ای از یک پیشینه تحقیق
 • نحوه نوشتن پیشینه تحقیق
 • نحوه نوشتن پیشینه پژوهش
 • نحوه نوشتن پیشینه تحقیق در پایان نامه
 • نمونه ای از پیشینه پژوهش
 • نمونه ای از پیشینه ی تحقیق
 • نمونه ای پیشینه تحقیق
 • نمونه مبانی نظری پایان نامه
 • نمونه سوالات مبانی نظری معماری
 • نمونه سوالات مبانی نظری معماری پیام نور
 • نمونه سوالات مبانی نظری معماری دانشگاه آزاد
 • نمونه سوالات مبانی نظری معماری نقره کار
 • نمونه سوال مبانی نظری معماری پیام نور
 • نمونه سوال مبانی نظری معماری
 • دانلود نمونه سوالات مبانی نظری معماری پیام نور
 • نمونه سوالات درس مبانی نظری معماری
 • دانلود نمونه سوالات مبانی نظری معماری
 • دانلود نمونه سوال مبانی نظری معماری پیام نور
 • نمونه سوال درس مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود نمونه سوالات درس مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود رایگان نمونه سوال مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود رایگان نمونه سوالات مبانی نظری معماری پیام نور
 • دانلود نمونه سوال مبانی نظری معماری دانشگاه پیام نور
 • نمونه سوال مبانی نظری معماری با جواب
 • نمونه سوال مبانی نظری معماری از کتاب زیبایی شناختی
 • نمونه سوالات پیام نور درس مبانی نظری معماری
 • نمونه سوال مبانی نظری پیام نور
 • نمونه سوالات اصول و مبانی نظری ترجمه پیام نور
 • دانلود نمونه سوال اصول و مبانی نظری ترجمه پیام نور
 • نمونه سوالات مبانی نظری پیام نور
 • دانلود نمونه سوالات مبانی نظری پیام نور
 • نمونه سوالات مبانی نظری مرمت
 • دانلود رایگان نمونه سوالات درس مبانی نظری معماری
 • نمونه سوال درس مبانی نظری معماری
 • نمونه سوالات اصول مبانی نظری
 • نمونه سوالات اصول مبانی نظری ترجمه
 • نمونه سوالات اصول ومبانی نظری ترجمه
 • نمونه سوال اصول ومبانی نظری ترجمه
 • نمونه سوال اصول و مبانی نظری ترجمه با پاسخ
 • نمونه سوال اصول و مبانی نظری ترجمه با جواب
 • نمونه سوالات درس اصول و مبانی نظری ترجمه
 • دانلود رایگان نمونه سوالات اصول و مبانی نظری ترجمه
 • دانلود نمونه سوال اصول و مبانی نظری ترجمه
 • پیشینه نظری تحقیق
 • پیشینه نظری تحقیق چیست
 • پیشینه نظری و عملی تحقیق
 • پیشینه ی نظری تحقیق
 • مبانی نظری پیشینه تحقیق
 • پیشینه نظری و تجربی تحقیق
 • پیشینه نظری
 • پیشینه نظریه ولایت فقیه
 • پیشینه نظری اضطراب
 • پیشینه نظری کمال گرایی
 • پیشینه نظری خشم
 • پیشینه نظریه گفتگوی تمدن ها
 • پیشینه نظری حجاب
 • پیشینه نظری افسردگی
 • تاریخچه نظریه ولایت فقیه
 • پیشینه تاریخی نظریه ولایت فقیه
 • تاریخچه ی نظریه ولایت فقیه
 • کتاب پیشینه تاریخی نظریه ولایت فقیه
 • پیشینه نظری اضطراب امتحان
  • بک لینک قدرتمند
  • بک لینک قدرتمند
  • بک لینک قدرتمند
  • بک لینک قدرتمند
  • بک لینک قدرتمند
  • بک لینک قدرتمند
  • بک لینک قدرتمند